سورنا طب برتر

خدمات

خدمات ما

تجهيزات پزشکي و صنايع دارويي

شرکت سورنا طب برتر در سال 1380 با هدف فعاليت در بخش تجهيزات پزشکي و صنايع دارويي تاسيس گرديد.

صنايع دارويي

شرکت سورنا طب برتر از بدو تاسيس سعي بر آن داشته تا همواره يکي از شرکتهای پيشرو در زمينه صادرات و واردات تجهيزات پزشکي و دارويي باشد.

دندانپزشکی تجهيزات

صادرات محصولات دارويي و تجهيزات پزشکي, آزمايشگاهی و دندانپزشکی به کشورهای خاورميانه, جنوب شرق آسيا, آفريقای شمالي و آسيای ميانه

تجهیزات آزمایشگاهی

تجهیزات آزمایشگاهی

درباره ...

شرکت سورنا طب برتر در سال 1380 با هدف فعاليت در بخش تجهيزات پزشکي و صنايع دارويي تاسيس گرديد. اين شرکت از بدو تاسيس سعي بر آن داشته تا همواره يکي از شرکتهای پيشرو در زمينه صادرات و واردات تجهيزات پزشکي و دارويي باشد. بر اساس فعاليت خود در اين سالها, توانسته ايم در عرصه داخلی و بين المللي جايگاه بازار مناسبي بدست آوريم. ما مفتخر هستيم تا به مشتريان خود، کيفيت در خور و مناسب برای فعاليتهای زير ارايه نماييم : صادرات محصولات دارويي و تجهيزات پزشکي, آزمايشگاهی و دندانپزشکی به کشورهای خاورميانه, جنوب شرق آسيا, آفريقای شمالي و آسيای ميانه. واردات محصولات دارويي و تجهيزات پزشکي در زمينه دستگاههای تشخيصي قلب و عروق و تصويربرداری و همچنين محصولات مرتبط با آنها. شامل (الکتروکارديوگراف, مانيتورهای علايم حياتي بيمار, سونوگرافي, اسپيرومتری و غيره).

بیشتر ...

Sourena Teb Bartar Co. Ltd.

تجهیزات پزشکی سورنا طب برتر